קטגוריות
אינדקס עסקים

התקנת מערכת ספרינקלרים

חברת ספרינקלרים המתמחה בתכנון מערכות ספרינקלרים, שירותי התקנה, בדיקות ותיקונים.

מסתמכים על מערכות כיבוי האש שלנו כדי להגן על חיים ורכוש במבנים מסחריים, תעשייתיים ומגורים ברחבי האזור. כשאתה רוצה בטיחות ללא פשרות וטכנולוגיה מהשורה הראשונה במחירים תחרותיים, אנחנו החברה להתקשר אליה.

 

למידע נוסף על מערך שירותי הספרינקלרים האש המלא שלנו.

 

שירותי תיקון ספרינקלרים

אנו נספק שירותי תיקון ותחזוקה לספרינקלרים, משאבות כיבוי ומערכת כיבוי האש כולה.

תקלות אינן מקובלות כאשר חיים ונכסים מונחים על כף המאזניים. צרו איתנו קשר מיידית לבקשת הצעת מחיר לביקור תיקונים מטכנאי המוסמכים והמיומנים שלנו. אנו נגיב במהירות בכדי להחזיר את מערכת ספרינקלרים האש למצב תקין ונחזיר אותך להגנה ללא דאגות.

צינורות מערכת ספרינקלרים מתכתיים לא מוגנים רגישים לקורוזיה. אם לא מסומנת, קורוזיה זו תשחק צנרת עד שנוצרו נזילות וסדקים.

באמצעות בדיקות אולטרסאונד אנו מסוגלים לאתר במהירות כל נזילות ופגיעות.

טכנאים שלנו מנוסים גם בתיקון מונעי זרימה חוזרת. יש לנו את הפתרונות לכל הצרכים שלך לתיקון ספרינקלרים.

 

התקנת מערכת ספרינקלרים

לצוות הלאומי לכיבוי אש ובטיחות יש את המומחיות הניהולית והטכנית לטיפול בפרויקט התקנת מערכת ספרינקלרים שלך מההתחלה ועד הסוף.

תהליך תכנון הפרויקט שלנו כולל, תקצוב, תכנון כדאיות, תיאום תלת מימד ובדיקת התנגשות של.

הודות לניסיון הרב שלנו בשיתוף פעולה עם אדריכלים, קבלני בנייה ובעלי בניינים, אנו יכולים להבטיח לכם כי אנו מספקים מערכת כיבוי אש שתואמת ומשולבת במלואה בנכס שלכם.

אנו גאים לספק גם ללקוחות מגורים את מיטב שירותי התקנת ספרינקלרים האש ועיצוב. הצוות שלנו עובד עם קבלנים, בעלי בתים ומנהלי מתחמי דירות כדי להבטיח את הבטיחות וההצלחה של כל פרויקט.

בפרויקטים למגורים, מסחר, תעשייה ומוסדיים כאחד, אנו יכולים להשתמש בשורה מלאה של שירותי הייצור המותאמים אישית שלנו, כולל ריתוך, הברגה, חריץ גלילה וחריץ חתוך.

בקש הצעת מחיר כדי להתחיל בפרויקט שלך וכדי ללמוד עוד על התקנת מערכת ספרינקלרים.

 

בדיקות ספרינקלרים

כדי לשמור על רכושך ותואם, עליך לבצע בדיקות ספרינקלרים אש קבועות. רק לוח זמנים תקין לבדיקה ותחזוקה יכול לעזור לך לזהות ולפתור בעיות לפני שהן הופכות לאיומי בטיחות.

בנוסף לתיקון ותחזוקה, מציע בדיקה מעמיקה שנתית של מערכות ספרינקלרים, מטפים, משאבות כיבוי אש, זרימה חוזרת, אזעקות ועוד.

טכנאי הפיקוח שלנו משתמשים ב-פיתרון תוכנת פיקוח אמין בעולם שנבנה על ידי בנייני דוחות. אנו משתמשים במערכת דיווחים מבוססת אינטרנט זו כדי לרשום את כל מה שמכסה המפקח, ליזום ולאשר תיקונים נדרשים לציוד שלך ולשמור על השכלה על קודים ותקנים רלוונטיים המשפיעים על תאימותך.

 

דילוג לתוכן